Haber

Yenilginin sorumluluğunu Konyaspor Teknik Direktörü Stanojeviç üstlendi

Konyasporspor Teknik Müdürü Aleksandar Stanojeviç, Pendikspor’a alınan 2-1’lik mağlubiyetin sorumluluğunun kendisinin olduğunu belirterek, kulübün her şeyden önemli olduğunu ve kulübün geleceğini yöneticilerle görüşeceğini söyledi.

Konyasporspor Teknik Direktörü Aleksandar Stanojeviç, Trendyol Süper Lig’in 9. haftasında iç sahada Pendikspor’a 2-1 mağlup oldukları maçla ilgili açıklamalarda bulundu. Konuşmasına kazanmak isteyen tarafın kendileri olduğunu belirterek başlayan Aleksandar Stanojeviç, “İlk golü biz attık ama çok amatörce 2 gol yedik. Ancak tabii ki kaybettik. Bu konuda çok üzgünüz. Özellikle evimizde kaybettik. Taraftarlarımızdan özür diliyorum. Tabii ki, “Bir teknik direktör olarak bu sorumluluğu üstleniyorum. En önemlisi kulübün geleceği konusunda kulüp ve yöneticilerle görüşeceğiz” dedi.

“Kulüple görüşeceğim”

İstifa sorusu üzerine Stanojeviç, “Basın toplantısında menajerlerle bile konuşmadan bu tür konuşmalar yapmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Buradaki taraftarlara saygı duyuyorum ve çıkarları doğrultusunda en iyi seçeneği bulacağımıza inanıyorum” dedi. Taraftarlar ve kulüp. Bu nedenle elbette birilerinin sorumluluk alması gerekiyor.” “Ben de bu kulübün teknik direktörüyüm. Bu nedenle elbette kulüple konuşacağım” yanıtını verdi. -KONYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu