Haber

Memur Sen Antalya İl Temsilcisi Seçim Sonucu

Memur Sen Konfederasyonu Antalya Temsilciliği için yapılan seçim sonucunda İl Temsilciliğine Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Eyüp Bülent Miran seçildi.

Memur Sen Antalya İl Temsilciliğine mevcut lider Büro Memur Sen Şube Lideri Ünal Hisarkaya, Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Eyüp Bülent Miran ve Sıhhat Sen Şube Lideri Osman Kasap aday gösterildi. Eğitim Bir Sen Şube binasında yapılan seçimde 15’i Şube Başkanı olmak üzere toplam 70 delege oy kullandı. Mevcut başkan Ünal Hisarkaya 10 oy alırken, Osman Kasap 22 oy, Eyüp Bülent Miran 38 oy aldı.

Herkese teşekkürler

Kendisine oy vermeyen herkese teşekkür eden Memur Sen İl Temsilcisi Eyüp Bülent Miran, Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu Memur Sen Konfederasyonu ve Eğitim Bir Sen’in üyesi olmaktan, hak ve kazanımları korumak için çok çalışmaktan gurur duyduğunu söyledi. kamu görevlilerinin. devam edeceğini söyledi. Her çabanın ve başarının arkasında büyük bir emeğin yattığını vurgulayan Miran, çalışanlar için verdikleri emek ve döktükleri her damla terden onur duyduklarını söyledi. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu