Haber

THF İl Temsilcileri Ankara’da toplandı

ANKARA (İGFA) – Sorunların, tahlil teklifleri ve beklentilerin ele alındığı toplantıda konuşan THF Lideri Uğur Kılıç, idareye gelirken vilayetleri, vilayetlerden yöneteceğiz dediklerini anımsatarak, vilayet temsilcileri olarak çok değerli bir misyonda olduklarının altını çizdi.

“O ilin federasyon başkanısınız aslında” diyen Lider Kılıç, “Güçlü olmayan kulüplerimizin size çok ihtiyacı var. Salon, malzeme konusunda, Federasyon ve il müdürlükleri ile iletişim konusunda, hentbolcuların kazanılması, hakemler konusunda çok etkilisiniz. Bu etkiyi nasıl daha da artırabiliriz bunun arayışı ile buradayız. Hentbolu istediğimiz seviyelere nasıl taşırız bunun için buradayız” dedi.

Toplantıda THF Genel Sekreteri Gökmen Teyran, MHK Lideri Hakan Küçükyılmaz, THF Gelişim Yöneticisi Prof. Dr. Murat Bilge ve THF Genel Koordinatörü Zeki Pehlivan da görüşlerini lisana getirdi.

THF Vilayet Temsilcileri’nden oluşan ikinci grup toplantısının da 1-2 Aralık 2022 tarihinde Ankara THF Tesisleri’nde yapılacağı bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu