Teknoloji

The Witcher 3: Wild Hunt – Yeni Nesil Güncelleme Fragmanı

 
CD Projekt RED, 14 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC için yayınlanacak olan The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition’ın yeni kuşak güncellemesinin birinci fragmanını yayınladı. Yeni kuşak güncelleme mevcut oyun sahiplerine fiyatsız olarak sunulacak.
 
Yeni jenerasyon güncelleme bizlere neler sunacak? 
 
 
 
Yeni jenerasyon güncelleme içerisinde 4K dokular – modeller, ışın izleme, geliştirilmiş oyun sistemleri, 60 FPS modu, daha süratli yükleme müddetleri, bulut kayıt özelliği, fotoğraf modu ve tanınan Netflix serisine dayanan yeni içerikler yer alacak. 
 
Yeni kuşak sürüm temel oyunun haricinde tüm genişletme paketlerini (Hearts of Stone ve Blood and Wine) ve ekstra içerikleri bünyesinde barındıracak. The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition’ın yeni nesil sürümü PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC’de dijital olarak satın alınabilecek. Oyunun fizikî sürümlerinin de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Fizikî sürüm tarihi daha sonra duyurulacak.
 
The Witcher 3: Wild Hunt şu anda PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için mevcut. 
 
Yeni kuşak güncelleme fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu